Буріння свердловин

4/4/20231 min read

Якісне буріння свердловин по гранітам або правильно кажучи "буріння свердловин по твердих породах" виконують тільки фахівці, які мають відповідну спеціалізацію і досвід. Такі бурові роботи відрізняються складністю і обладнанням.

Вода - це те, без чого людина просто не може існувати. Це найважливіша для життя рідина, а також надійний і універсальний розчинник. Заводи, фабрики, підприємства вже давно припинили б своє існування, якби у них був обмежений доступ води. Хоча сьогодні ми рідко замислюємося про те, як потрапляє до нас вода, цей процес повністю автоматизований, в деяких областях і територіях питання видобутку води є досить гострою.

Свердловина - надійна рятівниця!

Для того, щоб добувати воду в територіях, де з цим є труднощі, найчастіше застосовується метод буріння свердловин. Але одна справа бурити свердловину в піщаному або м'якому грунті і зовсім інша- буріння свердловин по твердих породах. Навіть компанії, які спеціалізуються на бурінні свердловин, не завжди мають необхідне обладнання, техніку і навички, щоб проводити буріння по гранітам. Це особливий вид робіт, який повинні проводити виключно підготовлені фахівці. Але навіть на таких територіях, буріння по гранітам - це реально, а значить свердловина буде забезпечувати водою своїх власників.

Хоча родючий грунт України відрізняється м'якістю і рихлістю, все ж в деяких регіонах ситуація досить складна і саме там найчастіше практикують буріння по гранітам. Серед таких областей:

Житомирська;

Вінницька;

Кіровоградська

Черкаська

Миколаївська

Особливості свердловини в граніті:

Воду отримують з джерел, які не пов'язані з поверхневими водами. Це гарантує стабільну кількість води, яка не залежить від пори року і від рівня опадів;

не потрібно використовувати трубу для фільтрації, так як вся вода в гранітної свердловині проходить очищення в природний спосіб.

В результаті виходить свердловина, здатна прослужити Вам 50 років і більше, забезпечуючи чистою водою Ваш будинок постійно.

Наша компанія вже багато років спеціалізується на бурінні свердловин. У нас є практичний досвід буріння в граніті. Де б ви не жили, з нашою допомогою, ви завжди будете мати воду в будинку і на своєму підприємстві.

Звертайтеся, завжди готові до співпраці

098 080 99 66